KLIENDID MINUST

I am training with Kreete for 2 years now and she provides an excellent workout every time and is able to keep things fresh after months of going consistently. Kreete cares not only for the workout but also makes sure you lead a healthy lifestyle by offering useful advice about nutrition, body stance, sleeping and eating habits.

Thomas Bouloutsos

 

Kreetel on tugev põhi ja taust seljataga, ta annab endast kõik, et rakendada see väärtus inimese peale. Tema pühendumus on nakatav ja annab motivatsiooni ning julgust arendada ennast paremaks, tugevamaks ja tervislikumaks.

Kristo Klausson

 

Kreetega kohtusin, kui olin otsustanud end peale viit aastat lastega kodus oldud aega taas vormi viia. Polnud täpset ettekujutust, mida ja kuidas teha ning masinate ümber tiirutamine ja uurimine tekitas tobeda tunde. Kreete, kes samas jõusaalis töötas, märkas mind ja ulatas oma abikäe, mille ma kõhklemata vastu võtsin. Mulle meeldis, et ta kuulas ära, mida ma tahan ja arvestas minu soovidega. Ta tegi valmis kava ja tutvustas harjutusi. Mõned korrad tema juhendamisel andsid palju enesekindlust ja teadmisi, et alustada aktiivselt eesmärkide poole liikumist. Ma soovitan julgelt kõigile, kes soovivad jõusaali treeninguga tutvust teha - võtke omale treener ja saate väga kiirelt ree peale. Olen Sulle Kreete väga tänulik, sest meie koostööst sai alguse minu siiani püsiv harjumus jõusaalis regulaarselt treenida!

Helen Viilo

 

Kreete on väga põhjalik treener, kes mitte ainult näitab, kuidas õigesti sooritada harjutusi vaid oskab väga arusaadavalt lahti seletada, miks see on oluline. Oskab nõu anda tervisliku toitumise osas. Samuti ta on alati olemas, et sind aidata, suunata ja julgustada.

Natalja Pskovitš

 

Kreete koostas mulle motiveeriva ja põhjaliku trennikava vastavalt minu erisoovidele ja tegi tervisliku toitumise teema väga lihtsasti mõistetavaks, tänu sellele sain oma kaalu soovitud tasemele. Lisaks on ta innustanud mind suunduma tervisliku eluviisi poole pöörates tähelepanu igapäevastele harjumustele, mis aitavad tulemusi hoida.

Aleksei Pskovits